Як ми святкували 5 років Street Food So Good Festival!

       29-30 серпня 2020 р. у Парку культури пройшов “Street Food So Good”. Цього сезону ми святкували 5 років своєї діяльності.  “Лінивий день  народженням”- такою була тематика чергового фестивалю. Усі, хто через карантинні обмеження, не зміг відсвяткувати свого дня народження могли  зробити це разом з нами – у форматі атмосферного літнього майданчика!

       Із учасників, що були на  фуд-корті згадаємо проект Папа Бургер, як любимчика всіх, який виходить тільки на наші події і його всі чекають, проект британського стріт-фуду фіш енд чіпс “Попався”, який також не має закладу і працює тільки на фестивалях.  Незважаючи на складну ситуацію, на стрітфуді були нові проекти, які відкрились  під час карантину це Пара Булок і Компот, а також проект Mood Street Food , який готує здорову вуличну їжу лаваші. Окрім фуд-корту у нас діяв крафтовий ринок із корисними солодощами, крафтовими сирами та медом.

 

     Яскравою родзинкою події став – блошиний ринок TLUM & KRAM. Маркет працював два дні — 29 та 30 серпня . Організатори ринку  облаштували  зони із гаражним розпродажем, апсайкл брендами, антикваріатом і вінтажем.

У неділю на головній сцені  проходила вечірка Funky Fresh Stage з літніми сетами від львівських dj.

 Дякуємо, що святкували разом!

 Далі тільки веселіше!

Залишити коментар

Підписуйтесь на e-mail розсилку

Не розсилаємо спаму, тільки цікаві новини