Lviv Ice Cream Market 2020. Як це було!

 23 та 24 серпня у Парку культури ми провели “Lviv Ice Cream Market 2020” – ярмарок морозива. Вже вдруге наші відвідувачами  здійснили захоплюючу мандрівку у солодке та безтурботне дитинство. На ярмарку були представлені 15-ть виробників морозива!

    У рамках ярмарку також діяв яскравий дизайн-маркет, де локальні бренди знайомили  відвідувачів зі своєю продукцією – стильним дизайнерським одягом, аксесуарами, цікавим декором, посудом, книгами та ін. 

     Щовечора на території маркету діяв DJ-place, де діджеї розважали  відвідувачів запальними сетами (K5, Live violine show від Johnny Leo, coca tofika).

      Традиційно в рамках фестивалю функціонувала дитяча зона з цікавими розвагами, творчими майстер-класами, активними зонами від Турклубу “Манівці”. А в неділю 23 серпня о 16.00 год. відбулась лялькова  вистава “Два Леви” від Львівського Театру Ляльок.

 

      Перший маркет морозива ми провели торік, у липні, у внутрішньому дворику Ратуші. Наша подія має на меті організувати постійну платформу для підтримки локального підприємництва – місцевих виробників морозива та інших солодощів. 

Залишити коментар

Підписуйтесь на e-mail розсилку

Не розсилаємо спаму, тільки цікаві новини